Ako ju získať späť

Čas je jedna z mála vecí, ktoré sa nedajú vrátiť a čím viac času spotrebujete čakaním, tým skôr vaša ex partnerka môže postúpiť do nového vzťahu s niekým iným. Pokiaľ ju chcete získať späť, nemôžete čakať naveky – musíte nájsť spôsob ako uviesť veci do pohybu. Stále však môžete narážať na úskalia v procese znovuobnovenia vášho vzťahu.

Tu je niekoľko tipov, ako ju získať a pomôžu vám nájsť riešenie, ak neviete, ako postupovať.

Nesmiete v nej vyvolať dojem, že ju tlačíte do rozhodnutia vrátiť sa k vám

To je jeden z paradoxov, keď sa snažíte vrátiť sa k sebe tak rýchlo, ako sa dá. Pokiaľ ju budete uháňať, pravdepodobne si vytvorí od vás ešte väčší odstup alebo dospeje k rozhodnutiu, že ju vôbec nechcete naspäť. Je nevyhnutné vyvolať v nej opačný pocit, kde sa nemusí ponáhľať s rozhodnutím, či sa k sebe vrátite alebo nie. Týmto spôsobom máte zaručené, že ju od seba neodháňate.

Nesmiete očakávať že všetko bude odrazu perfektné

Je ťažké určiť, kedy bude pravý, ideálny čas vrátiť sa k sebe. Nemôžete čakať príliš dlho, pretože príliš dlhé prokrastinovanie môže vyústiť do odmietnutia. Zapamätajte si, čím dlhšie čakáte… tým skôr budete počuť novinky o jej novom priateľovi a potom vám už len zostáva vyrovnať sa s faktom, že od vás odišla nadobro.

Bez overeného plánu získať partnerku naspäť, ostáva vám jedine dúfať že sa to možno stane…

V tomto prípade vám nádej príliš nepomôže. Namiesto spoliehania sa na fakt, že sa niečo zmení a ona sa rozhodne k vám vrátiť, prečo neodskúšať overený plán? Tento plán bol úspešne otestovaný a vy môžete spoľahlivo podniknúť správne kroky a získať tak naspäť svoju ex priateľku.

 

Dávajte dobrý pozor

So správnym postojom a overeným plánom na obnovenie vzťahu, môžete byť jeden z mála šťastlivcov, ktorí dostanú druhú šancu od svojej bývalej priateľky…

Kliknite SEM a získajte ju naspäť TERAZ…